16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
Poniedziałek
16:00 - 16:15
Balet
(3-6 latki)
16:15 - 17:00
Trener: Sandra
Pozostało miejsc: 2
Zapisz się
17:00 - 17:15
Taniec nowocz. - nabór od X
(4-6 latki)
17:15 - 18:00
Trener:
Pozostało miejsc: 16
Zapisz się
18:00 - 18:15
Show Dance 1 - (2 x tydz.)
(turniejowa do 10 lat)
18:15 - 19:00
Trener: Aleksandra
Pozostało miejsc: 4
Zapisz się
19:00 - 19:15
Show Dance 2
(turniejowa od 10 lat)
19:15 - 20:00
Trener: Aleksandra
Pozostało miejsc: 11
Zapisz się
Wtorek
16:00 - 16:15
Akrobatyka
(5-10 lat)
16:15 - 17:00
Trener: Sandra
Pozostało miejsc: 6
Zapisz się
17:00 - 17:15
Gimnastyka artysty. ( 2 x tydz.)
(5-10 latki)
17:15 - 18:00
Trener:
Pozostało miejsc: 5
Zapisz się
18:00 - 18:15
Taniec nowocz. /Hip-hop
(4-7 latki)
18:15 - 19:00
Trener: Dominika
Pozostało miejsc: 4
Zapisz się
19:00 - 19:15
Zumba fitness
(dla kobiet)
19:15 - 20:00
Trener: Agnieszka
Pozostało miejsc: 2
Zapisz się
Środa
16:00 - 16:15
16:15 - 16:30
Jestem 2-latkiem
(2-3 latki)
16:30 - 17:00
Trener: Aleksandra
Pozostało miejsc: 4
Zapisz się
17:00 - 17:15
Zumba / cheerleaderki
(5-8 latki)
17:15 - 18:00
Trener: Aleksandra
Pozostało miejsc: 13
Zapisz się
18:00 - 18:15
Show Dance 1 - (2 x tydz.)
(turniejowa do 10 lat)
18:15 - 19:00
Trener: Aleksandra
Pozostało miejsc: 7
Zapisz się
19:00 - 19:15
Videoclip Dance
(10-16 lat)
19:15 - 20:00
Trener: Aleksandra
Pozostało miejsc: 21
Zapisz się
Czwartek
16:00 - 16:15
Balet
(4-6 latki)
16:15 - 17:00
Trener: Sandra
Pozostało miejsc: 3
Zapisz się
17:00 - 17:15
Gimnastyka artysty. ( 2 x tydz.)
(5-10 latki)
17:15 - 18:00
Trener:
Pozostało miejsc: 7
Zapisz się
18:00 - 18:15
Balet / taniec współczesny
(6-11 lat)
18:15 - 19:00
Trener: Sandra
Pozostało miejsc: 18
Zapisz się
19:00 - 19:15
Show Dance 2
(turniejowa od 10 lat)
19:15 - 20:00
Trener: Aleksandra
Pozostało miejsc: 11
Zapisz się
Piątek
16:00 - 16:15
Zumba
(3-4 latki)
16:15 - 17:00
Trener: Dominika
Pozostało miejsc: 4
Zapisz się
17:00 - 17:15
Zumba / cheerleaderki
(5-6 latki)
17:15 - 18:00
Trener: Dominika
Pozostało miejsc: 6
Zapisz się
18:00 - 18:15
Zumba / cheerleaderki
(7-11 lat)
18:15 - 19:00
Trener: Dominika
Pozostało miejsc: 7
Zapisz się
19:00 - 19:15
Zumba fitness
(dla kobiet)
19:15 - 20:00
Trener: Agnieszka
Pozostało miejsc: 5
Zapisz się
Sobota